Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής στην Γ΄ Εθνική

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και στους 8 ομίλους της Γ΄ Εθνικής μέσω του www.patragoal.gr: 

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Ελπίς Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμότειχου  0-2
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  1-0
Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών  2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου  1-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού  0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου  2-0

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  5-1
Καμπανιακός-ΦΑΣ Νάουσα  0-1
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας  4-0
Ηρακλής-Μακεδονικός  1-0
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας  2-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός  2-1
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων  1-1
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης  1-3
Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος  0-3
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου  2-0
Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου  3-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου  0-2
Ρεπό: Πανλευκάδιος

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου  1-0
Βόλος ΝΠΣ-Αμβρυσσέας Δίστομου  3-1
Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος  0-0
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου  1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων  1-2
ΓΣ Αλμυρού-Αχιλλέας Φαρσάλων  2-0
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός  2-0
Καλαμάτα-Ζάκυνθος  2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή  2-2
ΑΣ Λεωνίδιο-Τσικλητήρας  0-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανηλειακός  2-1
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός  1-0

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

 

Διαγόρας Ρόδου-ΑΟ Ζευγολατιού  2-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική  0-1
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας-Ιάλυσος  1-1
Πέλοπας Κιάτου-ΑΣ Ρόδος  1-2
Εθνικός-ΑΟ Λουτρακίου  2-0
Ρεπό: Ιωνικός

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας  0-3
Παναργειακός-Τριγλία Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός-ΑΟ Χαλκίς  2-2
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου  2-2
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

8ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου  2-0
Αιγάλεω-Ηρόδοτος  1-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-Φωστήρας  0-0
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Κηφισιά  2-1
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος  1-2
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας