Εύκολο απόγευμα για την Νίκη Προαστίου

Νίκη Προαστίου-ΑΠΟ Αρόης 3-0 (17’ Γεωργίου, 45’ Μουστάκας, 49’ Καϊμακάς)

Διαιτητής : Μέρμηγκας (Ανδριανός-Θεοφανόπουλος)

Εύκολο απόγευμα είχε η Νίκη Προαστίου απέναντι στην ΑΠΟ Αρόης, της οποίας και επιβλήθηκε με 3-0.

Στο 17’ λεπτό ο Γεωργίου άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Νίκου Πατρώνη, για να έρθει στο 45’ λεπτό ο Μουστάκας να διπλασιάσει τα τέρματα των γηπεδούχων.

Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Καϊμακάς με ένα καταπληκτικό σούτ έξω από την περιοχή που κατέληξε στο «γάμα» της εστίας του Κατσαμπούμι.

ΝΙΚΗ (Ν. Πατρώνης): Μποσγανάς, Πολύδωρος, Δημόπουλος, Ξύδης (75’ Βρεττάκης), Γεωργίου (20’ λ.τ. Κάτσας), Σαρρής, Μουστάκας, Καϊμακάς (Ευαγγέλου), Καρέλας, Καταβάτης, Γαλάνης (60’ Καλογεράτος).

ΑΠΟ ΑΡΟΗ (Γ. Λεγάτος): Κατσαμπούμι, Ζαφειρίου (60’ Τσεκούρας), Γκέτα, Καραβάτσος (63’ Τσώκος), Αλέμης, Βερβέρογλου, Σουγλέρης (Σπαθάρης), Μοναστήρας, Κατσαντώνης, Δημητρέλης, Κουκίδης.