Με «αυτόματο πιλότο» το Λιμνοχώρι

Δόξα Χαλανδρίτσας-Λιμνοχώρι 1-2 (18′ Κουλογιάννης / 13′ 42′ Κουκής)

Διαιτητής : Αθανασόπουλος (Δριβήλας-Γεωργακόπουλος)

Με «αυτόματο πιλότο» ξεκίνησε το Λιμνοχώρι, αφού παρά το γεγονός ότι η ομάδα κατέβηκε με υπηρεσιακό προπονητή, δεν πτοήθηκε να αποδράσει με το διπλό από την Χαλανδρίτσα και να κάνει πολύ καλό ξεκίνημα στην επάνοδο του στην μεγάλη κατηγορία.

Στο 13’ λεπτό ο Κουκής με σούτ άνοιξε το σκορ για την «βασίλισσα», αλλά στο 18’ λεπτό ο Κουλογιάννης με τον ίδιο τρόπο ισοφάρισε σε 1-1.

Λίγο πριν την εκπνοή του ημιχρόνου και πάλι ο Κουκής έβαλε μπροστά στο σκορ το Λιμνοχώρι, αποτέλεσμα που δεν άλλαξε μέχρι το τελικό σφύριγμα του Αθανασόπουλου και έδωσε τους τρείς βαθμούς στους φιλοξενούμενους.

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ (Ν. Γιαννόπουλος): Βέρρας, Κοτσανόπουλος, Κ. Γεωργαντόπουλος, Βρόντος (85’ Θεοδωρόπουλος), Λιακόπουλος, Ματζουράκης (67’ Γαρώνης), Καπογιαννόπουλος, Κουλογιάννης, Ζαχαράτος (88’ Σουβαλιώτης), Μενύχτας.

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ: Δρόσος, Παρασκευόπουλος (90’ Λοτσάρης), Ν. Μπεκίρης, Β. Μπεκίρης, Χρυσανθόπουλος, Λιάκος, Μπακούλιας, Ντουράι (88’ Μαρινόπουλος), Κουκής, Λιβάνης, Νιφόρας.