728x100 pick 2018 web

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ΄ Κατηγορίας

Πρεμιέρα στις 13-14/10 στην Γ΄ Κατηγορία. Την άνοδο θα πάρουν απευθείας οι πρώτες τέσσερις ομάδες.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr: 

Γ' ΕΠΣΑ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κρίνος-ΠΑΟΚ Πατρών

Άβυθος 2017-Σπάρτακος

ΑΕ Αρόης-ΑΕΚ Πατρών

Δοξα Νιφορεϊκων-Σκεπαστό

Μετόχι-Αχιλλέας Καμαρών

Δάφνη-Αστραπή

Ρεπό : Καλλιθέα

2η αγωνιστική

Καλλιθέα-Κρίνος

ΠΑΟΚ Πατρών-Άβυθος 2017

Σπάρτακος-Δόξα Νιφορείκων

ΑΕΚ Πατρών-Μετόχι

Σκεπαστό-Δάφνη Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών-Αστραπή

Ρεπό: ΑΕ Αρόης

3η αγωνιστική

Κρίνος-Άβυθος 2017

ΑΕ Αρόης-Καλλιθέα

Δόξα Νιφορείκων-ΠΑΟΚ Πατρών

Δάφνη-Σπάρτακος

Αστραπή-ΑΕΚ Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών-Σκεπαστό

Ρεπό: ΑΕ Μετοχίου

4η αγωνιστική

ΑΕ Αρόης-Κρίνος

Άβυθος-Δόξα Νιφορείκων

Καλλιθέα-Μετόχι

ΠΑΟΚ Πατρών-Δάφνη Πατρών

Σπάρτακος-Αχιλλέας Καμαρών

ΑΕΚ Πατρών-Σκεπαστό

Ρεπό: Αστραπή

5η αγωνιστική

Κρίνος-Δόξα Νιφορείκων

Μετόχι-Αρόη

Δάφνη-Άβυθος

Αστραπή-Καλλιθέα

Αχιλλέας Καμαρών-ΠΑΟΚ Πατρών

ΑΕΚ Πατρών-Σπάρτακος

Ρεπό: Σκεπαστό

6η αγωνιστική

Μετόχι-Κρίνος

Δόξα Νιφορείκων-Δάφνη

Αρόη-Αστραπή

Άβυθος-Αχιλλέας Καμαρών

Καλλιθέα-Σκεπαστό

ΠΑΟΚ Πατρών-ΑΕΚ Πατρών

Ρεπό: Σπάρτακος

7η αγωνιστική

Κρίνος-Δάφνη

Αστραπή-Μετόχι

Αχιλλέας Καμαρών-Δόξα Νιφορείκων

Σκεπαστό-ΑΕ Αρόης

ΑΕΚ Πατρών-Άβυθος 2017

Σπάρτακος-Καλλιθέα

Ρεπό: ΠΑΟΚ Πατρών

8η αγωνιστική

Αστραπή-Κρίνος

Δάφνη-Αχιλλέας

Μετόχι-Σκεπαστό

Δόξα Νιφορείκων-ΑΕΚ Πατρών

ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος

Καλλιθέα-ΠΑΟΚ Πατρών

Ρεπό: Άβυθος 2017

9η αγωνιστική

Κρίνος-Αχιλλέας Καμαρών

Σκεπαστό-Αστραπή Ψαροφαίου

ΑΕΚ Πατρών-Δάφνη Πατρών

Σπάρτακος-Μετόχι

ΠΑΟΚ Πατρών-ΑΕ Αρόης

Άβυθος 2017-Καλλιθέα

Ρεπό: Δόξα Νιφορείκων

10η αγωνιστική

Σκεπαστό-Κρίνος

Αχιλλέας Καμαρών-ΑΕΚ Πατρών

Αστραπή-Σπάρτακος

Μετόχι-ΠΑΟΚ Πατρών

Δόξα Νιφορείκων-Καλλιθέα

ΑΕ Αρόης-Άβυθος 2017

Ρεπό: Δάφνη Πατρών

11η αγωνιστική

Κρίνος-ΑΕΚ Πατρών

Σπάρτακος-Σκεπαστό

ΠΑΟΚ Πατρών-Αστραπή

Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών

Άβυθος-Μετόχι

Δόξα Νιφορείκων-ΑΕ Αρόης

Ρεπό: Αχιλλέας Καμαρών

12η αγωνιστική

Σπάρτακος-Κρίνος

Σκεπαστό-ΠΑΟΚ Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών-Καλλιθέα

Αστραπή-Άβυθος

Δάφνη-ΑΕ Αρόης

Μετόχι-Δόξα Νιφορείκων

Ρεπό: ΑΕΚ Πατρών

13η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Σπάρτακος

Καλλιθέα-ΑΕΚ Πατρών

Άβυθος-Σκεπαστό

ΑΕ Αρόης-Αχιλλέας Καμαρών

Δόξα Νιφορείκων-Αστραπή

Δάφνη-Μετόχι

Ρεπό: Κρίνος