Παρασκευή, Δεκέμβριος 6, 2019

Ο Μπεκιάρης σφυρίζει την Παναχαϊκή – Ο Αχαϊός Κ. Ανδριανός στην Ριζούπολη

Ορίσθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στην Super League 2. Τον αγώνα της Παναχαϊκής απέναντι στον Κισσαμικό θα διευθύνει ο Λάμπρος Μπεκιάρης του Συνδέσμου Καρδίτσας, με βοηθούς τους Βογιατζή (Καρδίτσας) και Μανάση...

Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (30/11-1/12)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Αχαϊός Σαραβαλίου, Σαφαρίκας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος-Πανμοβριακός, Καδδάς Γήπεδο...

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/11)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Αχαϊός Σαραβαλίου, Οικονόμου Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Λιμνοχώρι-Πήγασος, Πράνταλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων,...

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η Αγωνιστική) Α’  Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Πήγασος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Φωκάς Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-ΑΕ Πάτρα 2005, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00,...

Εξαιρετική η διαιτησία του Γ. Παπαδόπουλου στο Super Cup

Αλάνθαστη ήταν η διαιτητική τριάδα του χθεσινού Super Cup, με τον Γιώργο Παπαδόπουλο να κάνει μια εξαιρετική διαιτησία, αλλά και τους βοηθούς (Σωτηρόπουλο-Αβραμοπούλου) να τον ακολουθούν επάξια. Είναι από τους διαιτητές που κατά καιρούς...

Οι διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου της Τετάρτης 6/11

Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους τελευταίους αγώνες της β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, οι οποίοι θα διεξαχθούν την Τετάρτη 6/11. Αναλυτικά έχουμε : Ώρα 14.30

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Λιμνοχώρι, Οικονόμου Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Δίας Σαραβαλίου, Σαφαρίκας Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00,...

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/10)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η Αγωνιστική) Α’΄Όμιλος Σάββατο 26/10 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Δόξα Παραλίας, Καλύβας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Ατρόμητος-Αχαϊός Σαραβαλίου, Αθανασόπουλος

Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης για το Κύπελλο Ερασιτεχνών

Ορίσθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για την β’ φάση του Κυπέλλου που θα διεξαχθούν την ερχόμενη Τετάρτη, οι οποίοι έχουν ως εξής : ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ Τετάρτη 23/10, Ώρα 15.30

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 19/10 Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 16.00, Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Μπλίκας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Αναγέννηση-Πήγασος, Παπαδόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.00, ΑΕ...

LATEST NEWS

GOSSIP