Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (14/4)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα μέσω του www.patragoal.gr:

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ La Liga

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζανκτ Πάουλι - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Τσέλσι Premier League

15:00 Novasports 2HD Λαμία - Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή

15:00 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Κισσαμικός Football League

15:30 ΕΡΤ2 Γλυφάδα – Χίος Α1 πόλο ανδρών

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Χόφενχαϊμ – Αμβούργο Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1 Κύμη – Ρέθυμνο Basket League

16:30 ΕΡΤ1 Τρίκαλα – Άρης Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα – Κολονία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγάρδη – Ανόβερο Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκα Handball Premier

17:00 ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός Volley League playoffs

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λέστερ Premier League

17:00 Novasports 4HD Μίντλεσμπρο - Μπρίστολ Σίτι Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια La Liga

17:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

18:00 Novasports 3HD Λιόν – Αμιάν Ligue 1

18:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κιέβο – Τορίνο Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τζένοα – Κροτόνε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Θέλτα La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:30 Novasports 2HD Φούλαμ – Μπρέντφορντ Championship

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ Premier League

20:00 Eurosport 1 New York Red Bulls - Montreal Impact MLS

21:00 Novasports 3HD Ναντ – Ντιζόν Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τένις ATP 250 Χιούστον, ημιτελικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Τορίνο – Μπολόνια Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ντεπορτίβο λα Κορούνια La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA Playoffs

22:45 Eurosport 1 Chicago Fire - Los Angeles Galaxy MLS