Β' ΕΠΣΑ: Τα τελικά αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Aναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής και στους 3 ομίλους της Β΄ Κατηγορίας;

Α ΟΜΙΛΟΣ

Φαραϊκός-Απόλλων Βίδοβας 2-0

Αχαϊός Σαραβαλίου-ΑΕ Ροιτίκων 4-0

Ατρόμητος Λάππα-Πείρος Ισώματος 3-1

Προοδευτική-Ωλενιακός 1-1

Λιμνοχώρι-Σταροχώρι 4-1

Καμίνια-Λέων Αλισσού 2-1

Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού αναβλήθηκε

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Φαραϊκός 18 7 6 0 1 17 3 14
2 Λιμνοχώρι 16 7 5 1 1 18 10 8
3 Ατρόμητος Λάππα 14 7 4 2 1 18 11 7
4 Αχαϊός Σαραβαλίου 12 7 3 3 1 15 7 8
5 Ωλενιακός 9 7 2 3 2 12 5 7
6 Καμίνια 9 7 2 3 2 7 11 -4
7 Ίκαρος Πετρωτού 8 6 2 2 2 9 7 2
8 Αστέρας Μιντιλογλίου 8 6 1 5 0 7 5 2
9 Λέων Αλισσού 8 7 2 2 3 11 13 -2
10 Σταροχώρι 7 7 2 1 4 10 13 -3
11 Απόλλων Βίδοβας 6 7 1 3 3 9 12 -3
12 ΑΕ Ροϊτίκων 6 7 2 0 5 7 19 -12
13 Προοδευτική Πατρών 5 7 1 2 4 4 17 -13
14 Πείρος Ισώματος 4 7 1 1 5 9 20 -11

Β ΟΜΙΛΟΣ

Ρωμανός-Απόλλων Εγλυκάδας 0-3

Πυρσός Πατρών-Παναχαϊκός 1-0

ΑΠΟ Αρόης-Ολυμπιακός Πατρών 4-0

Αχαϊκός-Περιβόλα 2-3

Ηρακλής Πατρών-Γαλήνη 1-0

Ψηλαλώνια-Πολύτεκνος 1-0

Πετεινοί-Δόξα Πατρών αναβλήθηκε 

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Ηρακλής Πατρών 18 7 6 0 1 19 5 14
2 Απόλλων Εγλυκάδος 14 7 4 2 1 12 4 8
3 Περιβόλα 14 7 4 2 1 8 7 1
4 ΑΠΟ Αρόη 13 7 4 1 2 16 5 11
5 Παναχαϊκός 13 7 4 1 2 10 5 5
6 Γαλήνη 12 7 4 0 3 15 7 8
7 Ψηλαλώνια 12 7 4 0 3 11 9 2
8 Πολύτεκνος 10 7 2 4 1 8 6 2
9 Πυρσός 7 7 2 1 4 10 10 0
10 Αχαϊκός 6 7 1 3 3 10 16 -6
11 Ρωμανός 6 7 1 3 3 10 19 -9
12 Πετεινοί 5 6 1 2 3 8 12 -4
13 Ολυμπιακός Πατρών 4 7 1 1 5 5 13 -8
14 Δόξα Πατρών 0 6 0 0 6 3 27 -24

Γ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ελαιώνα-Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-0

Καλάβρυτα-Αστέρας Τέμενης 1-1

Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Αυτόνομη 2-1

Αργυρά-Αιγείρα/Ακράτα 0-0

Απόλλων Συνοικισμού-Άνω Καστρίτσι 1-1

Αετός Ρίου-Φλόγα Ροδιάς αναβλήθηκε

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Κεραυνός 2016 αναβλήθηκε

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Δόξα Ελαιώνος 15 7 4 3 0 11 2 9
2 Αιγείρα/Ακράτα 14 7 4 2 1 13 6 7
3 Καλάβρυτα 14 7 4 2 1 12 5 7
4 Αργυρά Πατρών 13 7 4 1 2 16 6 10
5 Φλόγα Ροδιάς 13 6 4 1 1 14 5 9
6 Αστέρας Τέμενης 12 7 3 3 1 14 9 5
7 Αετός Ρίου 12 6 4 0 2 10 9 1
8 Απόλλων Συνοικισμού 11 7 3 2 2 12 12 0
9 Φλόγα Κ. Καστριτσίου 7 6 2 1 3 7 8 -1
10 Ανω Καστρίτσι 7 7 2 1 4 8 11 -3
11 Αυτόνομη 6 7 2 0 5 8 14 -6
12 Κεραυνός 2016 4 6 1 1 4 9 11 -2
13 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 4 7 1 1 5 4 18 -14
14 Κεραυνός Σελιανιτίκων -3 7 0 0 7 1 23 -22

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ by www.patragoal.gr