kanelopoulos

B΄ Κατηγορία: Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής

Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τα τελικά αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής και στους τρεις ομίλους της Β΄ Κατηγορίας:

Α’ Όμιλος

Ροίτικα-Λιμνοχώρι 0-2

Απόλλων Βίδοβας-Ίκαρος Πετρωτού 1-2

Πείρος Ισώματος-Καμίνια 3-1

Αχαϊός Σαραβαλίου-Προοδευτική 6-0

Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός 0-1

Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1

Ωλενιακός-Λέων Αλισσού 2-1

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Λιμνοχώρι 39 18 14 2 2 32 14 18
2 Φαραϊκός 35 18 11 2 5 30 15 15
3 Σταροχώρι 31 18 9 4 5 32 24 8
4 Αχαϊός Σαραβαλίου 31 18 9 4 5 33 17 16
5 Ατρόμητος Λάππα 30 18 9 3 6 34 25 9
6 Ίκαρος Πετρωτού 28 18 8 4 6 30 22 8
7 Λέων Αλισσού 28 17 8 4 5 26 18 8
8 Αστέρας Μιντιλογλίου 26 18 7 5 6 21 20 1
9 Καμίνια 23 18 6 5 7 14 24 -10
10 ΑΕ Ροϊτίκων 19 18 6 1 11 17 38 -21
11 Απόλλων Βίδοβας 17 18 4 5 9 22 26 -4
12 Πείρος Ισώματος 14 18 4 2 12 23 37 -14
13 Ωλενιακός 13 17 4 6 7 26 23 3
14 Προοδευτική Πατρών 6 18 1 3 14 10 47 -37

Β’ Όμιλος

Περιβόλα-ΑΠΟ Αρόης 1-0

Απόλλων Εγλυκάδας-Ολυμπιακός Πατρών 2-1

Παναχαϊκός-Γαλήνη 3-2

Δόξα Πατρών-Ηρακλής Πατρών 1-6

Πολύτεκνος-Αχαϊκός 4-2

Πετεινοί-Ρωμανός 1-1

Ψηλαλώνια-Πυρσός Πατρών 1-1

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Ηρακλής Πατρών 38 18 11 5 2 38 17 21
2 ΑΠΟ Αρόη 38 18 12 2 4 39 7 32
3 Απόλλων Εγλυκάδος 35 18 10 5 3 25 10 15
4 Πολύτεκνος 32 18 9 5 4 29 19 10
5 Παναχαϊκός 31 18 9 4 5 27 20 7
6 Περιβόλα 30 18 9 3 6 23 21 2
7 Πετεινοί 26 18 7 5 6 25 22 3
8 Ολυμπιακός Πατρών 25 18 7 4 7 31 27 4
9 Γαλήνη 25 18 8 1 9 36 27 9
10 Ψηλαλώνια 22 18 6 4 8 24 29 -5
11 Ρωμανός 18 18 4 6 8 28 45 -17
12 Αχαϊκός 18 18 4 6 8 31 41 -10
13 Πυρσός 11 18 2 5 11 20 35 -15
14 Δόξα Πατρών 1 18 0 1 17 9 65 -56

Γ’ Όμιλος

Ολυμπιακός Ζαρ.-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 1-2

Αυτόνομη-Αετός Ρίου 1-2

Αργυρά-Απόλλων Συνοικισμού 2-1

Κεραυνός 2016-Αστέρας Τέμενης 2-2

Φλόγα Ροδιάς-Δόξα Ελαιώνα 1-1

ΑΕ Αιγείρας/Ακράτα-Καλάβρυτα 1-1

Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων 7-0

Β' ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/ΑΟΜΑΔΑΠΟΝΤΟΙΠΑΙΧΝ.ΝΙΚΕΣΙΣΟΠ.ΗΤΤΕΣΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ -ΔΙΑΦ.
1 Καλάβρυτα 40 18 12 4 2 43 13 30
2 Αετός Ρίου 39 18 12 3 3 38 19 19
3 Αιγείρα/Ακράτα 38 18 11 5 2 47 16 31
4 Φλόγα Ροδιάς 37 18 11 4 3 38 18 20
5 Αστέρας Τέμενης 33 18 9 6 3 35 21 14
6 Αργυρά Πατρών 33 18 10 3 5 34 18 16
7 Δόξα Ελαιώνος 28 18 7 7 4 29 19 10
8 Απόλλων Συνοικισμού 26 18 7 5 6 28 31 -3
9 Ανω Καστρίτσι 23 18 7 2 9 34 32 2
10 Κεραυνός 2016 18 18 5 3 10 26 40 -14
11 Αυτόνομη 14 18 4 2 12 25 42 -17
12 Φλόγα Κ. Καστριτσίου 14 18 4 2 12 17 32 -15
13 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 7 18 2 1 15 15 61 -46
14 Κεραυνός Σελιανιτίκων -2 18 1 1 16 12 59 -47

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ by www.patragoal.gr