728x100 pick 2018 web

Το πλήρες πρόγραμμα στην Β' Κατηγορία

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα μέσω του www.patragoal.gr: 

Β' ΕΠΣΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Ροίτικα

Πείρος-Αχαιός Σαραβαλίου

Απόλλων Βίδοβας-Ατρόμητος Λάππα

Ωλενιακός-Φαραϊκός

Σταροχώρι-Προοδευτική

Λέων Αλισσού-Λιμνοχώρι

Ικαρος Πετρωτού-Καμίνια

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πείρος-Αστέρας Μιντιλογλίου

Ροίτικα-Απόλλων Βίδοβας

Αχαϊός Σαραβαλίου-Ωλενιακός

Ατρόμητος Λάππα-Σταροχώρι

Φαραϊκός-Λέων Αλισσού

Προοδευτική-Ίκαρος Πετρωτού

Λιμνοχώρι-Καμίνια

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλλων Βίδοβας

Ωλενιακός-Πείρος Ισώματος

Σταροχώρι-Ροϊτικα

Λέων Αλισσού-Αχαϊός Σαραβαλίου

Ίκαρος Πετρωτού-Ατρόμητος Λάππα

Καμίνια-Φαραϊκός

Λιμνοχώρι-Προοδευτική

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ωλενιακός-Αστέρας Μιντιλογλίου

Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι

Πείρος-Λέων Αλισσού

Ροίτικα-Ίκαρος Πετρωτού

Αχαϊός Σαραβαλίου-Καμίνια

Ατρόμητος Λάππα-Λιμνοχώρι

Φαραϊκός-Προοδευτική

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίυ-Σταροχώρι

Λέων Αλισσού-Ωλενιακός

Ίκαρος Πετρωτού-Απόλλων Βίδοβας

Καμίνια-Πείρος

Λιμνοχώρι-Ροίτικα

Προοδευτική-Αχαϊός Σαραβαλίου

Φαραϊκός-Ατρόμητος Λάππα

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λέων Αλισσού-Αστέρας Μιντιλογλίου

Σταροχώρι-Ίκαρος Πετρωτού

Ωλενιακός-Καμίνια

Απόλλων Βίδοβας-Λιμνοχώρι

Πείρος-Προοδευτική

Ροίτικα-Φαραϊκός

Αχαϊός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού

Καμίνια-Λέων Αλισσού

Λιμνοχώρι-Σταροχώρι

Προοδευτική-Ωλενιακός

Φαραϊκός-Απόλλων Βίδοβας

Ατρόμητος Λάππα-Πείρος

Αχαϊός Σαραβαλίου-Ροίτικα

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου

Ίκαρος Πετρωτού-Λιμνοχώρι

Λέων Αλισσού-Προοδευτική

Σταροχώρι-Φαραϊκός

Ωλενιακός-Ατρόμητος Λάππα

Απόλλων Βίδοβας-Αχαϊός Σαραβαλίου

Πείρος-Ροίτικα

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Λιμνοχώρι

Προοδευτική-Καμίνια

Φαραϊκός-Ίκαρος Πετρωτού

Ατρόμητος Λάππα-Λέων Αλισσού

Αχαίός Σαραβαλίου-Σταροχώρι

Ροίτικα-Ωλενιακός

Απόλλων Βίδοβας-Πείρος

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Προοδευτική-Αστέρας Μιντιλογλίου

Λιμνοχώρι-Φαραϊκός

Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα

Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊός Σαραβαλίου

Λέων Αλισσού-Ροίτικα

Σταροχώρι-Πείρος

Ωλενιακός-Απόλλων Βίδοβας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραϊκός

Ατρόμητος Λάππα-Προοδευτική

Αχαϊός Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι

Ροίτικα-Καμίνια

Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Πετρωτού

Απόλλων Βίδοβας-Λέων Αλισσού

Σταροχώρι-Ωλενιακός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου

Φαραϊκός-Αχαϊός Σαραβαλίου

Προοδευτική-Ροίτικα

Λιμνοχώρι-Πείρος

Καμίνια-Απόλλων Βίδοβας

Ίκαρος Πετρωτού-Ωλενιακός

Λέων Αλισσού-Σταροχώρι

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊός Σαραβαλίου

Ροίτικα-Ατρόμητος Λάππα

Πείρος-Φαραϊκός

Απόλλων Βίδοβας-Προοδευτική

Ωλενιακός-Λιμνοχώρι

Σταροχώρι-Καμίνια

Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού

 

Β' ΕΠΣΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Πολύτεκνος

Δόξα-Ψηλαλώνια

Απόλλων Εγλυκάδας-Πετεινοί

Παναχαϊκός-Ρωμανός

Περιβόλα-Πυρσός

Γαλήνη-Αχαϊκός

Ολυμπιακός-Ηρακλής 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα-ΑΠΟ Αρόης

Πολύτεκνος-Απόλλων Εγλυκάδας

Ψηλαλώνια-Παναχαϊκός

Πετεινοί-Περιβόλα

Ρωμανός-Γαλήνη

Πυρσός-Ολυμπιακός

Αχαϊκός-Ηρακλής

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Απόλλων Εγλυκάδας

Παναχαϊκός-Δόξα

Περιβόλα-Πολύτεκνος

Γαλήνη-Ψηλαλώνια

Ολυμπιακός-Πετεινοί

Ηρακλής-Ρωμανός

Αχαϊκός-Πυρσός

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναχαϊκός-ΑΠΟ Αρόης

Απόλλων Εγλυκάδας-Περιβόλα

Δόξα-Γαλήνη

Πολύτεκνος-Ολυμπιακός

Ψηλαλώνια-Ηρακλής

Πετεινοί-Αχαϊκός

Ρωμανός-Πυρσός

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Περιβόλα

Γαλήνη-Παναχαϊκός

Ολυμπιακός-Απόλλων Εγλυκάδας

Ηρακλής-Δόξα

Αχαϊκός-Πολύτεκνος

Πυρσός-Ψηλαλώνια

Ρωμανός-Πετεινοί

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γαλήνη-ΑΠΟ Αρόης

Περιβόλα-Ολυμπιακός

Παναχαϊκός-Ηρακλής

Απόλλων Εγλυκάδας-Αχαϊκός

Δόξα-Πυρσός

Πολύτεκνος-Ρωμανός

Ψηλαλώνια-Πετεινοί

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Ολυμπιακός

Ηρακλής-Γαλήνη

Αχαϊκός-Περιβόλα

Πυρσός-Παναχαϊκός

Ρωμανός-Απόλλων Εγλυκάδας

Πετεινοί-Δόξα

Ψηλαλώνια-Πολύτεκνος

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής-ΑΠΟ Αρόης

Ολυμπιακός-Αχαϊκός

Γαλήνη-Πυρσός

Περιβόλα-Ρωμανός

Παναχαϊκός-Πετεινοί

Απόλλων Εγλυκάδας-Ψηλαλώνια

Δόξα-Πολύτεκνος

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Αχαϊκός

Πυρσός-Ηρακλής

Ρωμανός-Ολυμπιακός

Πετεινοί-Γαλήνη

Ψηλαλώνια-Περιβόλα

Πολύτεκνος-Παναχαϊκός

Απόλλων Εγλυκάδας-Δόξα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πυρσός-ΑΠΟ Αρόης

Αχαϊκός-Ρωμανός

Ηρακλής-Πετεινοί

Ολυμπιακός-Ψηλαλώνια

Γαλήνη-Πολύτεκνος

Περιβόλα-Δόξα

Παναχαϊκός-Απόλλων Εγλυκάδας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Ρωμανός

Πετεινοί-Πυρσός

Ψηλαλώνια-Αχαϊκός

Πολύτεκνος-Ηρακλής

Δόξα-Ολυμπιακός

Απόλλων Εγλυκάδας-Γαλήνη

Περιβόλα-Παναχαϊκός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πετεινοί-ΑΠΟ Αρόης

Ρωμανός-Ψηλαλώνια

Πυρσός-Πολύτεκνος

Αχαϊκός-Δόξα

Ηρακλής-Απόλλων Εγλυκάδας

Ολυμπιακός-Παναχαϊκός

Γαλήνη-Περιβόλα

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟ Αρόης-Ψηλαλώνια

Πολύτεκνος-Πετεινοί

Δόξα-Ρωμανός

Απόλλων Εγλυκάδας-Πυρσός

Παναχαϊκός-Αχαϊκός

Περιβόλα-Ηρακλής

Ολυμπιακός-Γαλήνη

 

Β' ΕΠΣΑ - Γ' ΌΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Αυτόνομη

Αιγείρα/Ακράτα-Ολυμπιακός Ζαρ.

Άνω Κατρίτσι-Αργυρά

Κεραυνός 2016-Απόλλων Συν.

Φλόγα Ροδιάς-Φλόγα Κ. Κ.

Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου

Κεραυνός Σελ.-Καλάβρυτα

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αιγείρα/Ακράτα-Δόξα Ελαιώνα

Αυτόνομη-Άνω Κατρίτσι

Ολυμπιακός Ζαρ.-Κεραυνός 2016

Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς

Απόλλων Συν.-Αστέρας Τέμενης

Φλόγα Κ.Κ.-Κεραυνός Σελ.

Αετός Ρίου-Καλάβρυτα

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Άνω Καστρίτσι

Κεραυνός 2016-Αιγείρα/Ακράτα

Φλόγα Ροδιάς-Αυτόνομη

Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Ζαρ.

Κεραυνός Σελ.-Αργυρά

Καλάβρυτα-Απόλλων Συν.

Αετός Ρίου-Φλόγα Κ.Κ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός 2016-Δόξα Ελαιώνα

Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ροδιάς

Αιγείρα/Ακράτα-Αστέρας Τέμενης

Αυτόνομη-Κεραυνός Σελ.

Ολυμπιακός Ζαρ.-Καλάβρυτα

Αργυρά-Αετός Ρίου

Απόλλων Συν.-Φλόγα Κ.Κ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Φλόγα Ροδιάς

Αστέρας Τέμενης-Κεραυνός 2016

Κεραυνός Σελ.-Άνω Καστρίτσι

Καλάβρυτα-Αιγείρα/Ακράτα

Αετός Ρίου-Αυτόνομη

Φλόγα Κ.Κ.-Ολυμπιακός Ζαρ.

Απολλων Συν.-Αργυρά

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Τέμενης-Δόξα Ελαιώνα

Φλόγα Ροδιάς-Κεραυνός Σελ.

Κεραυνός 2016-Καλάβρυτα

Άνω Καστρίτσι-Αετός Ρίου

Αιγείρα/Ακράτα-Φλόγα Κ.Κ.

Αυτόνομη-Απόλλων Συν.

Ολυμπιακός Ζαρ.-Αργυρά

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Κεραυνός Σελ.

Καλάβρυτα-Αστέρας Τέμενης

Αετός Ρίου-Φλόγα Ροδιάς

Φλόγα Κ.Κ.-Κεραυνός 2016

Απόλλων Συν.-Άνω Καστρίτσι

Αργυρά-Αιγείρα/Ακράτα

Ολυμπιακός Ζαρ.-Αυτόνομη

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλάβρυτα-Δόξα Ελαιώνα

Κεραυνός Σελ.-Αετός Ρίου

Αστέρας Τέμενης-Φλόγα Κ.Κ.

Φλόγα Ροδιάς-Απόλλων Συν.

Κεραυνός 2016-Αργυρά

Άνω Καστρίτσι-Ολυμπιακός Ζαρ.

Αιγείρα/Ακράτα-Αυτόνομη

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Αετός Ρίου

Φλόγα Κ.Κ.-Καλάβρυτα

Απόλλων Συν.-Κεραυνός Σελ.

Αργυρά-Αστέρας Τέμενης

Ολυμπιακός Ζαρ.-Φλόγα Ροδιάς

Αυτόνομη-Κεραυνός 2016

Άνω Καστρίτσι-Αιγείρα/Ακράτα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Κ.Κ.-Δόξα Ελαιώνα

Αετός Ρίου-Απόλλων Συν.

Καλάβρυτα-Αργυρά

Κεραυνός Σελ.-Ολυμπιακός Ζαρ.

Αστέρας Τέμενης-Αυτόνομη

Φλόγα Ροδιάς-Αιγείρα/Ακράτα

Κεραυνός 2016-Άνω Καστρίτσι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Απόλλων Συν.

Αργυρά-Φλόγα Κ.Κ.

Ολυμπιακός Ζαρ.-Αετός Ρίου

Αυτόνομη-Καλάβρυτα

Αιγείρα/Ακράτα-Κεραυνός Σελ.

Άνω Καστρίτσι-Αστέρας Τέμενης

Φλόγα Ροδιάς-Κεραυνός 2016

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αργυρά-Δόξα Ελαιώνα

Απόλλων Συν.-Ολυμπιακός Ζαρ.

Φλόγα Κ.Κ.-Αυτόνομη

Αετός Ρίου-Αιγείρα/Ακράτα

Καλάβρυτα-Άνω Καστρίτσι

Κεραυνός Σελ.-Κεραυνός 2016

Αστέρας Τέμενης-Φλόγα Ροδιάς

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Ελαιώνα-Ολυμπιακός Ζαρ.

Αυτόνομη-Αργυρά

Αιγείρα/Ακράτα-ΑπόλλωνΣυν.

Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Κ.Κ.

Κεραυνός 2016-Αετός Ρίου

Φλόγα Ροδιάς-Καλάβρυτα

Κεραυνός Σελ.-Αστέρας Τέμενης