Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Δείτε αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr: 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 13/10

Ώρα 16.00

Αχαϊκή-Τριταιϊκός 3-0 α.α.

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Θύελλα Πατρών,  Xρονάς

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Εθνικός Σαγεϊκων, Ανδριανός

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-Δόξα Παραλίας, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Δίας Σαραβαλίου, Καδδάς

Κυριακή 14/10

Ώρα 13.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Αναγέννηση Πατρών, Πετρόπουλος

Β Όμιλος

Σάββατο 13/10

Ώρα 16.00

Δημ. Στάδιο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου,  Παπαδόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Προαστίου, ΑΕ Δρεπάνου-Φοίνικας Ζήριας, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σαφαρίκας

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Δαβουρλής, Τρίγκας

Κυριακή 14/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 13/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Λακόπετρας, Λιμνοχώρι-Καμίνια, Mιχαλόπουλος

Κυριακή 14/10

Ώρα 12.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, ΑΕ Ροίτικα-Απόλλων Βίδοβας, Μπλίκας

Ώρα 16.00

Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Σταροχώρι, Βαβίλης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός Σαραβαλίου-Ωλενιακός, Παρδάλης

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παλαιολόγος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Ίκαρος Πετρωτού, Ντάβλα

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Φαραϊκός-Λέων Αλισσού, Σακελλαρίου

Β Όμιλος

Σάββατο 13/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ρωμανός-Γαλήνη, Πολυγένης 

Κυριακή 14/10

Ώρα 10.30

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ψηλαλώνια-Παναχαϊκός, Τρίγκας

Γήπεδο Αγυιάς, Δόξα Πατρών-ΑΠΟ Αρόης, Ταξιάρχης 

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊκός-Ηρακλής Πατρών, Καραβασίλης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Πυρσός-Ολυμπιακός Πατρών, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Ρίου (13.00), Πετεινοί-Περιβόλα, Παπαχρήστος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων (13.00), Πολύτεκνος-Απόλλων Εγλυκάδας,  Φωκάς

Γ Όμιλος

Σάββατο 13/10

Ώρα 16.00

Αετός Ρίου-Καλάβρυτα 0-3 α.α.

Γήπεδο Ροδιάς, Απόλλων Συνοικισμού-Αστέρας Τέμενης, Σακελλαρίου 

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Δόξα Ελαιώνα, Κουτρουμάνης

Κυριακή 14/10

Ώρα 13.00

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Άνω Καστρίτσι, Τσιρίνης

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς, Τιμολέων 

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Κεραυνός 2016, Αρκουμάνης

manetas