Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 8/12

Ώρα 15.00

Δόξα Χαλανδρίτσας-Τριταιϊκός 3-0 α.α.

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγείκων-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Καδδάς

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Αχαϊκή, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-Δίας Σαραβαλίου, Nτάβλα

Κυριακή 9/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Ατρόμητος Πατρών, Καλύβας

Β Όμιλος

Σάββατο 8/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Φοίνικας Ζήριας, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Αετός Πατρών, Ανδριανός

Γήπεδο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Φωκάς

Κυριακή 9/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δρέπανο, Χρονάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 8/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Ροίτικα, Xρονάς 

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊός Σαραβαλίου, Καλύβας

Κυριακή 9/12

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Αστέρας Μιντιλογλίου, Τσιρίνης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα, Πολυγένης

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Λιμνοχώρι-Φαραϊκός, Παπαδόπουλος 

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Πείρος Ισώματος, Καραβασίλης

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Απόλλων Βίδοβας, Σπυρόπουλος

Β Όμιλος

Κυριακή 9/12

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πυρσός-ΑΠΟ Αρόης, Τζαγκαράκης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Αχαϊκός-Ρωμανός, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-Ψηλαλώνια, Βαβίλης

Ώρα 11.00

Γήπεδο Αγυιάς, Ηρακλής Πατρών-Πετεινοί, Μπλίκας

Ώρα 12.15

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Παναχαϊκός-Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Δόξα Πατρών, Τάγαρης

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Γαλήνη-Πολύτεκνος, Κουτρουμάνης

Γ  Όμιλος

Κυριακή 9/12

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Δόξα Ελαιώνα, Τηλιγάδας

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Άνω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Αιγείρα/Ακράτα, Τιμολέων

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Αυτόνομη, Παλαιολόγος

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελ.-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παπαχρήστος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Αργυρά, Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού, Ντάβλα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική)

Κυριακή 9/12

Ώρα 10.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος, Αρκουμάνης

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αστραπή-Κρίνος, Παρδάλης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Καλλιθέα-ΠΑΟΚ Πατρών, Ασημακόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-ΑΕΚ Πατρών, Πράνταλος

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-Σκεπαστό, Ταξιάρχης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δάφνη Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Αθανασόπουλος

Ρεπό : Άβυθος Αιγιαλείας