Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (15-16/12)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Τριταιϊκός-Ατρόμητος Πατρών 0-3 α.α.

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Παραλίας, Aνδριανός

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Εθνικός Σαγεϊκων, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Σαγεϊκων, ΑχαΪκή-ΑΕ Πάτρα 2005, Πετρόπουλος

Κυριακή 16/12

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Πήγασος, Μέρμηγκας

Ώρα 15.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δόξα Χαλανδρίτσας, Καλύβας

Β Όμιλος

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Πατρών, Χρονάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, ΑΕ Δρεπάνου-Θύελλα Αιγίου, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Νίκη Προαστίου, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σαφαρίκας 

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Άρης Πατρών, Ντάβλα

Κυριακή 16/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-ΑΠΣ Πάτραι, Παπαδόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Καμίνια, Τηλιγάδας

Κυριακή 16/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Ωλενιακός, Μιχαλόπουλος 

Γήπεδο Λακκόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Λέων Αλισσού, Τιμολέων

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Πετρωτού, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Χρονάς

Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Προοδευτική, Παλαιολόγος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας

Β Όμιλος

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Γαλήνη, Ιωαννίδης 

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πολύτεκνος-Ηρακλής Πατρών, Οικονόμου

Κυριακή 16/12

Ώρα 10.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Παρδάλης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πετεινοί-Πυρσός, Αρκουμάνης 

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόης-Ρωμανός, Ασπρουλόπουλος

Ώρα 10.30

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ψηλαλώνια-Αχαϊκός, Μπλίκας

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Παναχαϊκός, Πετρόπουλος

Γ Όμιλος

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Καραβασίλης

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Απόλλων Συνοικισμού, Παπαδόπουλος

Κυριακή 16/12

Ώρα 10.30

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ολυμπιακός Ζαρουχλείκων-Αετός Ρίου, Ταξιάρχης

Ώρα 15.00 

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Κεραυνός 2016, Οικονόμου

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Αστέρας Τέμενης, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τάγαρης

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Καλάβρυτα, Τηλιγάδας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η Αγωνιστική)

Σάββατο 15/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, ΠΑΟΚ Πατρών-ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος

Κυριακή 16/12

Ώρα 11.00

Γήπεδο Ρίου, ΑΕΚ Πατρών-Δάφνη Πατρών, Γκαβός

Ώρα 12.15

Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-Μετόχι, Πράνταλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Καλλιθέα, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-Αστραπή, Παπαχρήστος 

Γήπεδο Ριόλου, Κρίνος-Αχιλλέας Καμαρών, Καραβασίλης

Ρεπό : Δόξα Νιφορεϊκων