diem aris

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Τριταιϊκός 3-0 α.α.

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Αναγέννηση Πατρών, Καδδάς

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-Δόξα Παραλίας, Πετρόπουλος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-Θύελλα Πατρών, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος Πατρών-Αχαϊκή, Ανδριανός

Κυριακή 23/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Δίας Σαραβαλίου, Φωκάς

Β Όμιλος

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Δαβουρλής, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μπλίκας

Γήπεδο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-Φοίνικας Ζήριας, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Προαστίου, Δρέπανο-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Σαφαρίκας

Κυριακή 23/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστίου, Καδδάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Σταροχώρι, Ταξιάρχης

Κυριακή 23/12

Ώρα 11.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Απόλλων Βίδοβας, Ιωαννίδης

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Ροίτικα, Γιαννόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ίκαρος Πετρωτού-Ωλενιακός, Χρονάς

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Λιμνοχώρι-Πείρος Ισώματος, Ταξιάρχης

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Φαραϊκός-Αχαϊός Σαραβαλίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καραβασίλης

Β Όμιλος

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ρωμανός-Ψηλαλώνια, Ιωαννίδης

Κυριακή 23/12

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ηρακλής Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαδόπουλος

Ώρα 12.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πετεινοί-ΑΠΟ Αρόης, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Αχαϊκός-Δόξα Πατρών (δεν έχει ορισθεί από την ΕΠΣ Αχαΐας)

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Γαλήνη-Περιβόλα, Καρράς

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πυρσός Πατρών-Πολύτεκνος, Παπαδόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας

Γ Όμιλος

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Φλόγα Ροδιάς, Κουτρουμάνης

Ώρα 17.00

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Άνω Καστρίτσι, Χρονάς

Κυριακή 23/12

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αυτόνομη, Κούσης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Κεραυνός 2016, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Αιγείρα/Ακράτα, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Ροδιάς, Απόλλων Συνοικισμού-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παπαχρήστος

Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Δόξα Ελαιώνα, Κουτρουμάνης

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η Αγωνιστική)

Σάββατο 22/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζήριας, Αχιλλέας Καμαρών-ΑΕΚ Πατρών, Σταθόπουλος

Ώρα 15.15

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-ΠΑΟΚ Πατρών, Οικονόμου

Ώρα 18.00

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΕ Αρόης-Άβυθος Αιγιαλείας, Γκαβός

Κυριακή 23/12

Ώρα 15.00

Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-Κρίνος, Αρκουμάνης

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ανδρεόπουλος

Ρεπό : Δάφνη Πατρών