Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (5-6/1)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 5/1

Ώρα 15.00

Τριταιϊκός-Αχαϊκή 0-3 α.α.

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεϊκων  Πετρόπουλος

Γήπεδο  Ντα Λουζ, Δόξα Παραλίας-Δόξα Χαλανδρίτσας Σαφαρίκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-ΑΕ Πάτρα Παπαδόπουλος

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-Πήγασος Τζαγκαράκης

Κυριακή 6/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας-Ατρόμητος Πατρών Χρονάς

Β Όμιλος

Σάββατο 5/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-ΑΠΣ Πάτραι Φωκάς

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Θύελλα Αιγίου Καλύβας

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αετός Πατρών Ανδριανός

Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Δρέπανο Καδδάς

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ζαβλάνι/Αίας Οικονόμου

Κυριακή 6/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άρης Πατρών Αθανασόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 5/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Λακκόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Προοδευτική Πατρών Κονιδάρης

Κυριακή 6/1

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού  Ντάβλα

Ώρα 15.00

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Φαραϊκός Ανδριανός

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊός Σαραβαλίου Ταξιάρχης

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Λιμνοχώρι Σαφαρίκας

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Καμίνια Τιμολέων

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Ατρόμητος Λάππα Παλαιολόγος

Β Όμιλος

Σάββατο 5/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Ηρακλής Πατρών Γιαννόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Πυρσός Μιχαλόπουλος

Κυριακή 6/1

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Ρωμανός Πράνταλος

Ώρα 12.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Παναχαϊκός-Αχαϊκός Σπυρόπουλος

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη Κούσης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Πετεινοί Ιωαννίδης

Γ ‘Ομιλος

Κυριακή 6/1

Ώρα 12.00

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων  Τηλιγάδας

Ώρα 12.15

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Αργυρά Ανδρεόπουλος  

Ώρα 15.00

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αστέρας Τέμενης Παπαχρήστος

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Καλάβρυτα Φωκάς

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Αετός Ρίου Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Μέρμηγκας

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Απόλλων Συνοικισμού  Καλύβας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)

Κυριακή 6/1

ΠΑΟΚ Πατρών-Αστραπή (16/1)

Ώρα 11.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών Τιμολέων

Ώρα 15.00

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-ΑΕ Αρόης Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Μετόχι Πετρόπουλος

Γήπεδο Ριόλου, Κρίνος-ΑΕΚ Πατρών Οικονόμου

Τετάρτη 9/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-Σκεπαστό