diem aris

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (12-13/1)

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1 (3μ.μ.)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Άρης Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. 92, Παναγιώτης Καδδάς     

Γήπ. Προαστίου: Δρέπανο-Νίκη Προαστίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας         

Γήπ. Ζήριας: Φοίνικας/Ζήριας-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ρίου: Πάτραι Α.Π.Σ.-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιώργος Κουτρουμάνης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: ΑΕ Ροϊτίκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γεωργία Ντάβλα              

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πετεινοί-Απόλλων Εγλυκάδος, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Ψηλαλώνια-Δόξα Πατρών, Αλέξης Σταθόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Μετοχίου, 3μ.μ.: Μετόχι-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30μ.μ.: Σκεπαστό-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος     

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:15μ.μ.: Πάτρα 2005-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Σαγεΐκων, 3μ.μ.: Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος      

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Παραλίας, Νίκος Χρονάς              

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 12:15μ.μ.: Φαραικός-Ωλενιακός, Δημήτρης Πολυγένης              

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:15μ.μ.: Καμίνια-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης                       

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Λιμνοχώρι-Λέων Αλισσού, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Σταροχώρι, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Απόλλων Βίδοβας, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Πείρος Ισώματος, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Περιβόλα, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος   

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Ρωμανός-Παναχαϊκός, Ανδρέας Καραβασίλης                              

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:15μ.μ.: Αχαϊκός-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος              

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Πολύτεκνος-Α.Π.Ο. Αρόη, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:15μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Φλόγα Ρόδιας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Αστέρας Τέμενης, Νίκος Μακρυπόδης       

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Κεραυνός 2016, Σπύρος Σταυρόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Στυλιανός Παρδάλης                

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Αιγείρας/Ακράτας, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Δημήτρης Τάγαρης

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Δόξα Ελαιώνος, Σωτήρης Ασημακόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Δάφνη Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Σπάρτακος-Κρίνος, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Άβυθος Αιγιάλειας, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Καλλιθέα, Γιώργος Κουτρουμάνης