Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Τριταιϊκός-Εθνικός Σαγεϊκων 0-3 α.α.

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αναγέννηση, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Δόξα Παραλίας, Φωκάς

Κυριακή 17/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δίας Σαραβαλίου, Ανδριανός

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Πήγασος, Καλύβας

 

Β’ Όμιλος

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Προαστίου, Δρέπανο-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καδδάς

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Νίκη Προαστίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Άρης Πατρών, Χρονάς

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μέρμηγκας

Κυριακή 17/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-Δαβουρλής, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Φοίνικας Ζήριας, Μακρυπόδης

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Φαραϊκός-Ροίτικα, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού, Τσιρίνης

Κυριακή 17/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Ωλενιακός, Μπλίκας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Πείρος Ισώματος, Τραυλός

Ώρα 15.30

Γήπεδο Μαζαρακίου, Λιμνοχώρι-Απόλλων Βίδοβας, Πολυγένης

Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Αχαϊός Σαραβαλίου, Γιαννόπουλος

 

Β’ Όμιλος

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πετεινοί-Ψηλαλώνια, Ντάβλα

Κυριακή 17/2

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πυρσός-Δόξα Πατρών, Καρράς

Ώρα 12.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊκός-Απόλλων Εγλυκάδας, Παρδάλης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ηρακλής Πατρών-Παναχαϊκός, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόης-Γαλήνη, Αθανασόπουλος

Ώρα 15.30

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-Περιβόλα, Ντάβλα

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ρωμανός-Πολύτεκνος, Ταξιάρχης

 

Γ’ Όμιλος

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Αστέρας Τέμενης, Καλύβας

Ώρα 18.30

Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Καραβασίλης

Κυριακή 17/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αιγείρα/Ακράτα, Παπαχρήστος

Ώρα 15.30

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ροδιάς, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016, Οικονόμου

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ροδιάς, Απόλλων Συνοικισμού-Αυτόνομη, Τηλιγάδας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)

Σάββατο 16/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Αχιλλέας Καμαρών-Σπάρτακος, Μπλίκας

Ώρα 17.30

Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-ΑΕΚ Πατρών, Παλαιολόγος

Κυριακή 17/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-Καλλιθέα, Πετρόπουλος

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Δόξα Νιφορεϊκων-Άβυθος Αιγιαλείας, Τσιρίνης

Ώρα 15.45

Γήπεδο Λακκόπετρας, Κρίνος-ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος

Τετάρτη 20/2

Ώρα 15.45

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δάφνη-ΠΑΟΚ Πατρών

Ρεπό : Αστραπή Ψαροφαίου