Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ Όμιλος

Σάββατο 23/2

Ώρα 15.30

Τριταιϊκός-ΑΕ Πάτρα 0-3 α.α.

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-Δόξα Χαλανδρίτσας, Χρονάς

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Ατρόμητος Πατρών, Πετρόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-Αχαϊκή, Μακρυπόδης

Κυριακή 24/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Θύελλα Πατρών, Ντάβλα

Β’ Όμιλος

Σάββατο 23/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Ζαβλάνι/Αίας, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Δρέπανο, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φοίνικας Ζήριας, Τζαγκαράκης

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός-ΑΠΣ Πάτραι, Ανδριανός

Κυριακή 24/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Θύελλα Αιγίου, Μιχαλόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ Όμιλος

Σάββατο 23/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Αχαϊός Σαραβαλίου, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Καμίνια, Πολυγένης

Γήπεδο Πετρωτού, Ίκαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου, Οικονόμου

Γήπεδο Μαζαρακίου, Ωλενιακός-Προοδευτική, Ασπρουλόπουλος

Κυριακή 24/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Λιμνοχώρι, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Μαζαρακίου, Απόλλων Βίδοβας-Φαραϊκός, Πετρόπουλος

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 23/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Αχαϊκός, Σταθόπουλος

Κυριακή 24/2

Ώρα 10.00

Γήπεδο Πετρωτού, Πολύτεκνος-Ψηλαλώνια, Κουτρουμάνης

Ώρα 12.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Δόξα Πατρών-Πετεινοί, Τσιρίνης

Ώρα 12.45

Γήπεδο Πετρωτού, Παναχαϊκός-Πυρσός Πατρών, Καραβασίλης

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Γαλήνη-Ηρακλής Πατρών, Παλαιολόγος

Ώρα 16.00

Γήπεδο Πετρωτού, Απόλλων Εγλυκάδας-Ρωμανός, Τηλιγάδας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-ΑΠΟ Αρόης, Μπλίκας

Γ’ Όμιλος

Κυριακή 24/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Απόλλων Συνοικισμού, Ταξιάρχης

Ώρα 15.30

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνα, Σταυρόπουλος

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Καλάβρυτα, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Αετός Ρίου, Φωκάς

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Παρδάλης

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Αργυρά, Χρονάς

Ώρα 18.15

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Σπυρόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 24/2

Ώρα 10.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Καλλιθέα-Αστραπή, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-ΑΕΚ Πατρών, Σταθόπουλος

Ώρα 12.30

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΕ Αρόης-Μετόχι, Τάγαρης

Ώρα 15.30

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Δάφνη Πατρών, Μέρμηγκας

Γήπεδο Ρίου, ΠΑΟΚ Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Κονιδάρης

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-Κρίνος, Αρκουμάνης

Ρεπό : Σκεπαστό