Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

PLAY-OFF (1η Αγωνιστική)

Σάββατο 16/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ατρόμητος, Καδδάς

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Αχαϊκή, Μακρυπόδης

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Θύελλα Πατρών, Χρονάς

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος

PLAY-OUT (2η Αγωνιστική)

Σάββατο 16/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δαβουρλής, Καλύβας

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Ζαβλάνι/Αίας, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός

Κυριακή 17/3

Ώρα 13.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Νίκη Προαστίου, Καδδάς

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Δρέπανο, Φωκάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 16/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Αχαϊός Σαραβαλίου, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αλλισού, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Μπλίκας

Κυριακή 17/3

Ώρα 10.30

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Προοδευτική Πατρών, Τραυλός

Ώρα 12.30

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Ροίτικα, Πετρόπουλος

Ώρα 16.00

Γήπεδο Πετρωτού, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Μέρμηγκας

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Λιμνοχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Απόλλων Βίδοβας, Πολυγένης

Β’ ‘Ομιλος

Σάββατο 16/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο Πετρωτού, Παναχαϊκός-Πολύτεκνος, Φωκάς

Κυριακή 17/3

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαχρήστος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ηρακλής Πατρών-Πυρσός, Ανδρεόπουλος

Γήπεδο Πετρωτού, Περιβόλα-Ψηλαλώνια, Τηλιγάδας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Αχαϊκός-ΑΠΟ Αρόης, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Γαλήνη-Πετεινοί, Καραβασίλης

Γήπεδο Αγυιάς, Ολυμπιακός-Ρωμανός, Σπυρόπουλος

Γ’ Όμιλος

Κυριακή 17/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Άνω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Αυτόνομη, Οικονόμου

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Αρκουμάνης

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Αργυρά, Ντάβλα

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Απόλλων Συνοικισμού, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Δόξα Ελαιώνα, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Παλαιολόγος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η Αγωνιστική)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Αρόης-Σκεπαστό (δεν έχει ορισθεί)

Σάββατο 16/3

Ώρα 16.00

Γήπεδο Μαζαρακίου, Δόξα Νιφορεϊκων-Αχιλλέας Καμαρών, Ταξιάρχης

Κυριακή 17/3

Ώρα 10.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Καλλιθέα-Σπάρτακος, Παρδάλης

Ώρα 16.00

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-ΑΕΚ Πατρών, Σταθόπουλος

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-Αστραπή, Τσιρίνης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δάφνη Πατρών-Κρίνος, Πράνταλος

Ρεπό : ΠΑΟΚ Πατρών