Οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το προσεχές Σαββατοκύριακο:

ΣΑΒΒΑΤΟ (13/1), 3μ.μ.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας   

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Δόξα Παραλίας, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας -Δαβουρλής K. 92, Γεωργία Ντάβλα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος         

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Καλλιθέα, Σπύρος Παππάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Πολύτεκνος, Γιάννης Καλύβας   

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Δάφνη Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Τέμενης: Αστήρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου              

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Κεραυνός 2016, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Καλαβρύτων: Σκεπαστό-Απόλλων Συνοικισμού , Νίκος Τρίγκας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αγυιάς: Σπάρτακος-Περιβόλα, Δημήτρης Σπυρόπουλος    

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Ε. Αρόης-ΠΑΟΚ Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:20μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων              , Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Τριταιικός, Γεωργία Ντάβλα 

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Ζαβλάνι/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου      

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Αυτόνομη, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Νίκος Τρίγκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E.               , Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης             

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση/Αίας, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Καλάβρυτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Λακκόπετρας, 12:30μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Γαλήνη, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Πετεινοί, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ροιτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος, Διονύσης Βαβίλης