Οι "σφυρίχτρες" των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 (16:30)

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Θύελλα Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γηπ. Προαστίου: Νίκη – Πήγασος, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος – Αετός, Γιάννης Καλύβας

Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου – Αναγέννηση, Αλέξανδρος Φωκάς

Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας – Κεραυνός, Νίκος Μέρμηγκας

Γηπ. Αλισσού: Λέων – Πανμοβριακός, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης – Δόξα Παραλίας, Δημήτρης Αλεξόπουλος

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων – Δαβουρλής, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Μαζαρακίου: Πείρος – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς: Αυτόνομη – Απόλλων Εγλυκάδας, Γεωργία Ντάβλα

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Ικαρος Πετρωτού – Πάτρα 2005, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζήριας: Ζήρια –Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας – Αργυρά, Αλεξανδρος Γιαννόπουλος

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 – Καλάβρυτα, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 4.30: Ανω Καστρίτσι – Προοδευτική, Κώστας Σαμαρτζής

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Δίας – Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Τηλιγάδας

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Διαγόρας 2010, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Καμίνια – Αχαιός, Παναγιώτης Τιμολέων

Γηπ. Λάππα, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Φαραϊκός, Κώστας Ανδριανός

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Σταροχώρι – Καλλιθέα, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γηπ. Θύελλας, 5.30 μ.μ.: Ωλενιακός – Τριταιικός, Κώστας Σαμαρτζής

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών – Δόξα Χαλανδρίτσας, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 2 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη – ΑΠΣ Πάτραι, Νίκος Χρονάς

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός – Πολύτεκνος, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια – Δάφνη, Στέφανος Μπλίκας

Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αχαϊκός, Παναγιώτης Καδδάς

Γηπ. Ρίου: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Ζαβλάνι/Αίας, Λευτέρης Παπαδής

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου – Αχιλλέας Καμαρών, Στυλιανός Παρδάλης

Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας – Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού – Αναγέννηση/Αίας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γηπ. Ακράτας, 5.30 μ.μ.: Ακράτα – Αστέρας Τέμενης, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γηπ. Καλαβρύτων, 5.30 μ.μ.: Σκεπαστό – Φλόγα Ροδιάς, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 11 π.μ.: Ηρακλής Πατρών – Ροΐτικα, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Πυρσός – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Γαλήνη – Ρωμανός, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Πετεινοί – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Νικολαδάκης

Γηπ. Αρλας, 5.30 μ.μ.: Αρλα – Δόξα Πατρών, Κώστας Τσιρίνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 2 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα – Περιβόλα, Δημήτρης Πολυγένης

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Αρόης – Σπάρτακος, Διονύσης Βαβίλης

Γηπ. Σουλίου, 5.30 μ.μ.: Παναχαϊκός – ΑΕΚ Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης