Βαριά εντός έδρας ήττα για την νεοσύστατη Αυτόνομη Π.Ο.

Επιμέλεια : Βύρωνας Ξυπολιάς

Την δεύτερη ήττα της γνώρισε στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής η νεοσύστατη Αυτόνομη Π.Ο, αφού ηττήθηκε πολύ εύκολα από την ανώτερη Νίκη Τραγανού με 10-0.

Οι φιλοξενούμενες μπήκαν πολύ δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και κατάφεραν να προηγηθούν στο πρώτο ημίχρονο με σκορ 6-0.Στο δεύτερο ημίχρονο κατάφεραν να σημειώσουν και άλλα τέσσερα τέρματα για το τελικό 0-10.

Τα τέρματα για την Νίκη Τραγανού σημειώθηκαν από τις εξής κοπέλες:  3 Δεσπολάρη, 2 Κωστοπούλου, 2 Κουκουβού, 1 Μπουσδούκου, 1 Φεφλέ, 1 Χρυσανθακοπούλου.

Συνθέσεις

ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο.: Λαϊνά,Φλώρου,Πολίτη, Ζαφειροπούλου, Μπάλλα, Βλασερού, Αλεξανδροπούλου, Σαρρή, Τσολού,Κορωνάκη, Αναστασοπούλου. Έπαιξαν σαν αλλαγές και οι Κονδύλη, Μπακάλη.

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ: Θεοδωροπούλου, Τραγουστή,Γεωργοπούλου (30’Μπουσάι),Μαραζιώτη (40’Βασιλοπούλου), Πασπαλιάρη,Μπουσδούκου (46’Φεφλέ),Κουκουβού, Δεσπολάρη (46’Ζωγοπούλου), Κωστοπούλου,Τσουλούρη, Χρυσανθακοπούλου.