Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τι έγινε στις κυριακάτικες (4/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων:

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αλέξανδρος Κιλκίς - Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου - Πανσερραϊκός 1-2
Αετός Ορφανού - Α.Ε. Καλαμπακίου 1-1 
Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
Καβάλα - Ορφέας Ξάνθης 2-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Ασπίδα Ξάνθης 4-1

2ος όμιλος (6η αγωνιστική) 
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Βέροια - Μελιτέας Μελίτης 5-3
Άρης Παλαιοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας 0-1
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός 0-0
Λαγκαδάς - Γιαννιτσά 1-3
ΠΟ Τρίγλιας - Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Ερμής Αμυνταίου - Μακεδονικός 1-1

3ος όμιλος (6η αγωνιστική) 
Γρεβενά Αεράτα - Μακεδονικός Φούφα 1-3
Αχέρων Καναλακίου - Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0
Α.Ο. Φλωριάδας - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3
Θεσπρωτός - Σούλι Παραμυθιάς 3-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Τηλυκράτης - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Α.Ο. Σελλάνων 1-2
Απόλλων Μακρυχωρίου - Αστέρας Ιτέας 2-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Πιερικός 2-2
Στυλίδα - Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3
Φωκικός - Θησέας Αγριάς 2-0
(18.30) Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
(3/11) Αλμυρός - Μετέωρα 1-1

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Επισκοπή - Ατρόμητος Πειραιά 4-0
Ιωνικός - Παλαιόχωρα 0-1
Εθνικός - Ατσαλένιος 0-0
Α.Ε. Νεάπολης - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-5
Αμπελακιακός - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Κερατσίνι - Προοδευτική 0-0 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος (6η αγωνιστική) 
Πανμοβριακός - Διαγόρας 1-1 
Νίκη Τραγανού - Θύελλα Ραφήνας 2-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Πανηλειακός 1-0
Ιάλυσος - Φοίβος Κρεμαστής 2-1
Αχαρναϊκός - Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 
Παναιγιάλειος - ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Ρεπό: Παλληνιακός 

7ος όμιλος (5η αγωνιστική) 
Χαραυγιακός - Κόρινθος 0-1
Άγιοι Ανάργυροι - Απόλλων Ερέτριας 1-0
Άγιος Ιερόθεος - Καλλιθέα 0-0
Πανθηραϊκός - Θύελλα Καμαρίου 2-2
Ηλυσιακός - Αιολικός 2-1
Χαλκίδα - Αιγάλεω 0-1

8ος όμιλος (6η αγωνιστική) 
Αστέρας Βλαχιώτη - Α.Ο. Εικοσιμίας 4-0
Πάμισσος Μεσσήνης - Α.Ο. Υπάτου 0-1
Λέρνα - Παναργειακός 0-5
Μανδραϊκός - Ασπρόπυργος 0-2
Παναρκαδικός - Πέλλανας Καστορείου 1-1
Α.Ο. Κατασταρίου - Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας - Ερμιονίδα 1-0