Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Δείτε τι έγινε στις κυριακάτικες (25/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων:

1ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ε. Καλαμπακίου 1-0

Ορφέας Ξάνθης - Πανσερραϊκός 1-0

Ασπίδα Ξάνθης - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3

ΠΑΟ Κοσμίου - Άρης Αβάτου 0-2

Καβάλα - Αετός Ορφανού 1-0

Κεραυνός Πέρνης - Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-1

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 0-4

Γιαννιτσά - Αγροτικός Αστέρας 1-1

Νίκη Αγκαθιάς - Μελιτέας Μελίτης 1-1

Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1

Ερμής Αμυνταίου - Βέροια 0-4

ΠΟ Τρίγλιας - Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Αλμωπός Αριδαίας - Λαγκαδάς 0-0

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα - Σούλι Παραμυθιάς 3-1

Θρίαμβος Σερβιανών - Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Μακεδονικός Σιάτιστας 2-1

Κρόνος Αργυράδων - Γρεβενά Αεράτα 4-1

Τηλυκράτης - Α.Ο. Φλωριάδας 1-0

Θεσπρωτός - Α.Ε. Λευκίμμης 1-1

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων - Ολυμπιακός Βόλου 2-3

Πιερικός - Μετέωρα 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αστέρας Ιτέας 1-4

Θησέας Αγριάς - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Φωκικός - Απόλλων Μακρυχωρίου 0-0

Στυλίδα - Αλμυρός 0-1

Νίκη Βόλου - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-2

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος 1-1

Προοδευτική - Παλαιοχώρα 0-1

Γιούχτας - Επισκοπή 0-0

Κερατσίνι - Εθνικός 0-2

Α.Ε. Νεάπολης - Αμπελακιακός 0-1

Ρεπό: Ιωνικός

6ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Ιάλυσος - Αχαρναϊκός 2-1

Διαγόρας - Φοίβος Κρεμαστής 5-0

Αστέρας Αμαλιάδας - Πανηλειακός 0-1

ΠΑΟ Βάρδας - Θύελλα Ραφήνας 0-0

Παλληνιακός - Πανμοβριακός 4-1

Παναιγιάλειος - Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός - Χαραυγιακός 1-0

Καλλιθέα - Θύελλα Καμαρίου 0-0

Άγιος Ιερόθεος - Ηλυσιακός 1-2 (ΦΩΤΟ)

Άγιοι Ανάργυροι - Χαλκίδα 1-1

Κόρινθος - Αιγάλεω 1-3

Απόλλων Ερέτριας - Αιολικός 0-0

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Πέλλανας Καστορείου - Α.Ο. Εικοσιμίας 4-0

Καλαμάτα - Αμβρυσσέας 3-0

Α.Ο. Κατασταρίου - Αστέρας Βλαχιώτη 3-1

Παναρκαδικός - Πάμισος Μεσσήνης 4-1

Λέρνα - Μανδραϊκός 0-0

Ερμιονίδα - Παναργειακός 0-2

Ασπρόπυργος - Α.Ο. Υπάτου 1-0