Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (2/12) αναμετρήσεις των 8 ομίλων:

1ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Νέστος Χρυσούπολης - Ορφέας Ξάνθης 3-1
Α.Ε. Καλαμπακίου - Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Πανσερραϊκός - ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Καβάλα 0-2
Άρης Αβάτου - Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Αετός Ορφανού - Κεραυνός Πέρνης 3-2

2ος όμιλος (10η αγωνιστική) 
Εδεσσαϊκός - Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός 0-1
Μελιτέας Μελίτης - Ερμής Αμυνταίου 1-2
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Βέροια - Λαγκαδάς 2-1
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας 2-1
(1/12) Γιαννιτσά - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Θρίαμβος Σερβιανών - Μακεδονικός Φούφα 2-1
Σούλι Παραμυθιάς - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Ναυπακτιακός Αστέρας - Κρόνος Αργυράδων 2-2
Γρεβενά Αεράτα - Τηλυκράτης 2-2
Αχέρων Καναλακίου - Α.Ε. Λευκίμμης 2-0
Α.Ο. Φλωριάδας - Θεσπρωτός 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Μετέωρα - Θησέας Αγριάς 3-1
Αστέρας Ιτέας - Φωκικός 5-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Στυλίδα 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Αλμυρός - Νίκη Βόλου 1-2
Πιερικός - Α.Ο. Σελλάνων 0-0
(1/12) Ολυμπιακός Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Προοδευτική 2-0
Ατσαλένιος - Γιούχτας 0-0
Επισκοπή - Κερατσίνι 3-1
Ιωνικός - Αμπελακιακός 0-0
Εθνικός - Α.Ε. Νεάπολης 3-1 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Παλαιοχώρα

6ος όμιλος (10η αγωνιστική) 
Διαγόρας Βραχνέικων - Ιάλυσος 0-0
Πανηλειακός - Παλληνιακός 2-0
Πανμοβριακός - Παναιγιάλειος 1-1
Νίκη Τραγανού - Αχαρναϊκός 1-0
(1/12) Αστέρας Αμαλιάδας - Διαγόρας 0-2
(5/12) Φοίβος Κρεμαστής - ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος (9η αγωνιστική) 
Θύελλα Καμαρίου - Κόρινθος 0-1
Καλλιθέα - Απόλλων Ερέτριας 4-0
Χαραυγιακός - Ηλυσιακός 0-0
Χαλκίδα - Πανθηραϊκός 1-1
Αιγάλεω - Άγιος Ιερόθεος 3-2
Αιολικός - Άγιοι Ανάργυροι 0-1

8ος όμιλος (10η αγωνιστική) 
Α.Ο. Εικοσιμίας - Α.Ο. Κατασταρίου 0-1
Αμβρυσσέας - Παναρκαδικός 2-0
Αστέρας Βλαχιώτη - Μανδραϊκός 0-4
Πάμισος Μεσσήνης - Λέρνα 0-2
Ασπρόπυργος - Ερμιονίδα 0-0
Παναργειακός - Πέλλανας Καστορείου 0-0
Α.Ο. Υπάτου - Καλαμάτα 0-1