Το πλήρες πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής 2018-2019

Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές και στους 8 ομίλους της κατηγορίας:

Διενεργήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (12/9), στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή, η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής 2018-2019.

Η σέντρα του πρωταθλήματος έχει προγραμματιστεί για τις 30 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

1η (30/9) – 14η (13/1) αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου – Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Καβάλα – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

Καβάλα – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς

Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός

Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός – Βέροια

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια – ΠΟ Τριγλίας

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας

ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά

ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Εδεσσαϊκός – Βέροια

ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά

Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια

ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας

Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός

ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

Βέροια – Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

3ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

Ρεπό η ΑΕ Λευκίμμης

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

Ρεπό ο ΑΟ Φλωριάδας

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό τα Γρεβενά Αεράτα

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

Θεσπρωτός  – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Ναυπακτιακός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

Γρεβενά Αεράτα  – ΑΟ Φλωριάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θρίαμβος Σερβιανών

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός  – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Κρόνος Αργυράδων

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς  – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών  – ΑΟ Φλωριάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Τηλυκράτης Λευκάδας

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θεσπρωτός

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Αχέρων Καναλακίου

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό ο Μακεδονικός Σιάτιστας

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό το Σούλι Παραμυθιάς

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό ο Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό ο Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας

Πιερικός – Φωκικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

7η (11/11) – 20ή αγωνιστική (24/2)

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΑΟ Σελλάνων – Φ ωκικός

ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας

Εθνικός – Προοδευτική

Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος

Ρεπό : Αμπελακιακός

2η αγωνιστική

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας – Ιωνικός

Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος

Ρεπό : Εθνικός

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

Εθνικός – Αμπελακιακός

Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας

Ατσαλένιος – Προοδευτική

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό : ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός

Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας

Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό : Ατσαλένιος

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος – Αμπελακιακός

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι

Προοδευτική – Γιούχτας

Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά

Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας

Εθνικός – Ατσαλένιος

ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική

Ρεπό : Γιούχτας

7η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής

ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός

Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας – Αμπελακιακός

Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ιωνικός – Προοδευτική

Εθνικός – Γιούχτας

Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας

Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός

ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός

Ρεπό : Ιωνικός

10η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά

ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική

Ατσαλένιος – Γιούχτας

ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι

Ιωνικός – Αμπελακιακός

Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό : ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος

Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής

Ιωνικός – Εθνικός

Ρεπό : ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός

Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός

ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός

Ρεπό : Προοδευτική

13η αγωνιστική

ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας

Αμπελακιακός – Προοδευτική

ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός – Ατσαλένιος

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής

Ρεπό : Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος

Ιάλυσος – Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνείκων – ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής

Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος – Ιάλυσος

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική

Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική

Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής

Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – Παλληνιακός

Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος – Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός

Πανηλειακός – Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Χαραυγιακός – Αιολικός

Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω

Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός

ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

2η αγωνιστική

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός

Αιολικός – Καλλιθέα

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας

ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

3η αγωνιστική

Χαραυγιακός – Καλλιθέα

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω

Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

4η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός

Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος

Αιγάλεω – Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς

5η αγωνιστική

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – Αιολικός

ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

6η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος

Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς

Αιολικός – Αιγάλεω

7η αγωνιστική

Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι

Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας

Αιγάλεω – Καλλιθέα

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική

Χαραυγιακός – Ηλυσιακός

ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός

Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος

Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος

Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

10η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

Πανθηραϊκός – Αιολικός

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα

ΠΑΣ Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας

11η αγωνιστική

Αιγάλεω – Χαραυγιακός

Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς

Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

8ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου