Οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αναμετρήσεων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Λέων Αλισσού, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας          

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστίου, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Φωστήρας Οβρυάς, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K΄ 92-Εθνικός Σαγεΐκων, Δημήτρης Αλεξόπουλος

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος        

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Απόλλων Βίδοβας, Κώστας Τηλιγάδας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς  Πάτραι Α.Π.Σ.-Α.Π.Ο. Αρόη, Νίκος Χρονάς        

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας  Απόλλων Εγλυκάδος-Αυτόνομη Π.Ο., Λάμπρος Τζαγκαράκης 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζήρια/ΤΑΔ'93, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016, Κώστας Ανδριανός

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Σταροχώρι, Ανδρέας Καραβασίλης        

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Καμίνια, Παναγιώτης Τιμολέων       

Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Ωλενιακός, Γεωργία Ντάβλα    

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Φωκάς 

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δίας Σαραβαλίου, Γιάννης Ιωαννίδης              

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Τρίγκας

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αχαϊκός-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Πατρών, Λευτέρης Παπαδής 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας -Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Ψηλαλώνια, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αετός Ρίου, Κώστας Ανδριανός

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Ακράτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας      

Γήπ. Αβύθου , 3μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας-Δήμος Διακοπτού, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Φοίνικας Σαλμενίκου, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Σκεπαστό, Παναγιώτης Σακελλαρίου             

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.μ: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Αθανασόπουλος     

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Παρδάλης 

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ρωμανός, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος        

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ηρακλής Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Άνω Καστρίτσι, Θόδωρος Μπλίκας               

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Προοδευτική Πατρών, Λουκάς Πρέζας

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας-Δόξα Ελαιώνος, Ανδρέας Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου      

manetas