Τα αποτελέσματα στους 8 ομίλους της Γ΄ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα της Γ΄ Εθνικής και στους 8 ομίλους μέσω του www.patragoal.gr: 

Κυριακή 3/12 – 15:00

1ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Διδυμότειχου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ηρακλής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κιλκισιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εδεσσαϊκός-Νάουσα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

3ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-Νέος Αμφίλοχος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 2/12)

Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Φούφα-Καστοριά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

ΓΣ Αλμυρός-ΝΠΣ Βόλος 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Βόλου-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Λεωνίδιο-Πανηλειακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Καλαμάτα-Παναρκαδικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Ρόδος-Προοδευτική 0-1  ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 2/12)

Ιάλυσος-ΑΟ Λουτράκι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κερατσίνι-ΑΟ Ζευγολατιού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός-Διαγόρας Ρόδου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ασπρόπυργος

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Παναργειακός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Τριγλία Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ένωση Ερμιονίδας-Χαλκίδα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αιολικός-Ερμής Κιβερίου (15:30)

Ρεπό: Ταμυναϊκός

8ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Κηφισιά-Ηρόδοτος 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

Φωστήρας-Ατσαλένιος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμής Ζωνιανών-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας