Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/10)

Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τους ορισμούς των διαιτητών στους αγώνες του ερασιτεχνικού:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 20/10

Ώρα 16.00

Τριταιϊκός-Θύελλα Πατρών 0-3 α.α.

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-ΑΕ Πάτρα,  Καδδάς

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Τρίγκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Ατρόμητος, Ανδριανός

Κυριακή 21/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Φωκάς

Β Όμιλος

Σάββατο 20/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Άρης Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Χρονάς

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Αετός Πατρών, Πετρόπουλος

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-ΑΕ Δρεπάνου, Καλύβας

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ζαβλάνι/Αίας, Σαφαρίκας

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγ. Βας.-Φοίνικας Ζήριας, Σακελλαρίου

Κυριακή 21/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-ΑΠΣ Πάτραι,  Τζαγκαράκης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 20/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Λακκόπετρας, Λιμνοχώρι-Προοδευτική Πατρών, Τσιρογιάννης

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Πείρος Ισώματος, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Φαραϊκός, Ντάβλα

Κυριακή 21/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ίκαρος Πετρωτού-Ατρόμητος Λάππα, Σαφαρίκας

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Αχαϊός Σαραβαλίου, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-ΑΕ Ροιτίκων, Ταξιάρχης

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλλων Βίδοβας, Παρδάλης

Β Όμιλος

Σάββατο 20/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ολυμπιακός Πατρών-Πετεινοί, Τηλιγάδας

Κυριακή 21/10

Ώρα 10.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Παναχαϊκός-Δόξα Πατρών, Σπυρόπουλος

Ώρα 13.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Πολύτεκνος, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόης-Απόλλων Εγλυκάδας, Πετρόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ηρακλής Πατρών-Ρωμανός,  Ν. Τρίγκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊκός-Πυρσός Πατρών, Τσιρίνης

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Γαλήνη-Ψηλαλώνια, Ασπρουλόπουλος

Γ Όμιλος

Σάββατο 20/10 

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Αυτόνομη, Κουτρουμάνης

Κυριακή 21/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Μαχαίρας

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Απόλλων Συνοικισμού, Μπλίκας

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αργυρά, Αρκουμάνης

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παπαχρήστος

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Αιγείρα/Ακράτα, Τιμολέων

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Άνω Καστρίτσι, Παλαιολόγος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 20/10

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ριόλου, Κρίνος-ΠΑΟΚ Πατρών, Πολυγένης

Κυριακή 21/10

Ώρα 10.30

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», ΑΕ Αρόης-ΑΕΚ Πατρών, Τάγαρης

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δάφνη Πατρών-Αστραπή, Καρράς

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-Αχιλλέας Καμαρών, Βαβίλης

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-Σκεπαστό, Ιωαννίδης

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Σπάρτακος, Σακελλαρίου

Ρεπό : Καλλιθέα Πατρών

skalakia banner